שיפוץ חזיתות

מידע חיוני
שרותים נוספים
שיפוץ חזיתות
הסרת צו בניין מסוכן

שיפוץ חזיתות

לצד פרויקטים מרשימים של התחדשות עירונית הכוללים יוזמות פינוי-בינוי, תמ״א 38 ושימור מבנים, יש בניינים רבים המצויים במצב תחזוקתי ירוד שלא בוצעו בהם עבודות תחזוקה במשך שנים. חלק ממבנים אלו ניצבים בלב מוקדי התיירות והעסקים בעיר ופוגעים בחזותה. מעבר להיותם מפגע אסתטי, בניינים אלה עלולים להוות סכנה לציבור ומספקים קרקע פורייה למפגעים תברואתיים.

 

על פי חוק עזר עירוני לשמירה ושיפוץ חזיתות בתים- צו 4, על בעליו של המבנה קיימת החובה לשמור על מצב תקין ומראה נאה של חזית הבית, ובסמכות העירייה לדרוש מבעלי המבנה לבצע בו עבודות שיפוץ ותיחזוק.

אם קיבלתם צו מבנה מסוכן והודעה לפי חוק העזר לתל-אביב-יפו, מומלץ לבצע שיפוץ מלא של חזיתות הבניין.

אכיפת השיפוץ

לרשות המקומית יש סמכות לדרוש את ביצוע השיפוץ, לקבוע את מהות העבודות הנדרשות וכן לקבוע מועדים לביצוע והשלמת השיפוץ. אם בעל הנכס לא מילא אחר הדרישה, רשאית העירייה לבצע את השיפוץ בעצמה ולחייבו בעלויות.

תל-דר פיתוח תכנון ובניה

מעל 30 שנות ניסיון

מספר קבלן 32355

חברת תל דר פיתוח תכנון ובניה החלה את דרכה בשנת 1988 ע"י אב המשפחה, המתמחה בשיפוץ מבנים מסוכנים, שיקום מבנים בגובה, שיפוץ חיצוני לבניין משותף ווילות.

אצלינו בתל-דר

שרותים נוספים

שיפוץ וילות חוץ ופנים

שיפוץ דירות ומיבנים

אדריכלות ועיצוב פנים

חשמל, אינסטלציה ותשתיות

עבודות שלד וגמר

עבודות שימור ביניינים

שיפוץ מעטפת וחזיתות מיבנים

עבודות גמר

לחברת תל-דר נבחרת מקצועית מוכשרת וותיקה שעובד שנים רבות בחברה, אנחנו יודעים להתאים את אנשי הצוות שלנו בקפידה ע"פ צורכי הפרוייקט

צוות מהנדסים קונסטורקטורים ויועצים מגוון ומקצועי, מפקחי בניה ומנהלי עבודה הם חולית הקישור המבטיחה את איכות העבודה בשטח ושביעות רצון הלקוחות תוך עמידה בתקנים מחמירים ותיקון המפגעים עד למסירת העבודה ולאחריה. תוך קבלת כל הרישיונות ההכרחיים.
בתל-דר תקבלו יחס אישי ומענה לכל בקשה.

השירותים של תל-דר ניתנים באיכות ומקצועיות, זמינות אישית ואחריות מלאה.

052-358-9912⁩